EVODY parfumes introduction to the brand and Noir D'Orient perfume review 

Please scroll lown for summary in English.

Sveikas, daiļās! Sākšu ar to, ka blogošana raisa manī daudz pozitīvu emociju un vislielāko prieku man sagādā tieši dažādi zīmolu rīkoti pasākumi. Pasākumos vienmēr priecājos satikt gan "kolēģes" blogeres, gan industrijas pārstāvjus, gan skaistuma sleju redaktores. Šoreiz man bija brīnišķīga iespēja iepazīties ar EVODY zīmola radītajām Régine Droin un Cérine Vasseur. Ziniet, pasmaržot jaunu parfīmu veikalā tas ir viens, bet, dzirdēt katra parfīma stāstu no paša radītāja ir kas pavisam cits. Un nišas parfimērija atrodas vēl citā līmenī. Vairāk par zīmolu vari izlasīt šeit.
Bet tagad par Noir D'Orient aromātu:
Aromāts iedvesmots ar ceļojumu uz Indiju. Ieelpojot aromātu ceļotājs var sakjust un piedzīvot Indijas valsts garšu: izbaudot garšvielu tirgu krāšnumu un aromātu dažādību vai eksotisko ziedu ziedēšanu. Pēc pirmās smaržas iedvesmots vīraks apņem jūsu mieru. Vēlāk iekļūst karsts, juteklisks un intensīvs kanēļa lietus. Aromātu apvieno silts un vilinošs koksnes akords, papildinot to ar ruma garšu un kopā ar pačūlijas smaržu,  piešķir tai pasakainu un unikālu tēlu.
Augšējās notis: vīraks, lauru lapas
Sirds notis: ambra, pačūlija, kanēlis, krustnagliņas
Pamata notis: sandalkoks, Tonka pupas, dzintara rums
.

Tikko atverot koka korķi es jūtu viegli piepūderētu, bet ļoti siltu ķiršu un krustnagliņu aromātu. Noir D'Orient (Austrumu nakts) ir bezgala silts un kaislīgs. Uz sevis es gandrīz nekad nejūtu solītās augšējās notis. Laikam, ķermeņa ķīmija tāda, ka aromāts uzreiz parāda savu bāzi. Uz manis Austrumu nakts atveras ar  krustnagliņām un koksni. Vēlāk siltums mazliet nomierinās, bet joprojām var sajust pačūlijas (es dievinu pačūlijas smaržās) un ambru. Un, jā, Austrumu nakts man asociējas tieši ar tumšo diennakts laiku. Aizverot acis es jūtos kā meitenes rēgs kas, klejo pa naksnīgām pilsētas ielām. Kaut kur netālu notiek svinības, var dzirdēt mūzikas skaņas, sajust garšaugu pikanto aromātu un nojaust, ka tur cilvēki dejo un priecājas. Bet es negribu būt uzmanības centrā, es gribu visu redzēt un izjust, bet novērot no malas. Es gribu palikt rēgs, kas atstāj aiz sevis vīraka un krustnagliņu aromātu.
Man patīk, ka Noir D'Orient ir pamanāms, bet nav pompozs, tas liek man justies labi gan vakarkleitā, gan džinsos un džemperī. Pilnīgi noteikti iesaku pasmaržot!

Vēl dažas bildes no Evody pasākuma:
 


Kā jau nišas zīmols EVODY piedāvā discovery kit'u ar 12x2 ml paraudziņiem par 12 € un ar bezmaksas piegādi.
EVODY parfīmus var iegādāties Douglas veikalos. 
Cena 109 € par 50 ml.
P.S. Liels paldies zīmola pārstāvjiem par iespēju izmēģināt rakstā minētos produktus (uzreiz atrunāšos, ka šis fakts nekādā veidā neietekmēja manu viedokli un atsauksmi).      

Hello, Gorgeous! I really enjoy blogging and one the most satisfying and inspiring moments are brand events. I love events because they give a great opportunity to meet industry insiders, beauty editors and fellow bloggers. I had a great time meeting Régine Droin and Cérine Vasseur. These lovely ladies are mother and daughter who founded the EVODY parfums brand. You know smelling a new perfume in store is one thing, but hearing the story behind every scent from the founder is something completely different! And brand being niche takes this all to the completely another level!  If you wish to know more about the brand you can find an information here.
But now let's head on to the Noir D'Orient perfume:
NOIR D'ORIENT was constructed around India’s olfactory richness. Opening up, the incense brings out its serenity. The heart reveals a rain of hot, sensual and intense spices as cloves and cinnamon. The soul is both beastly and tender with the mixt of notes of wood, brown rum and patchouli. Heady oriental wake.

Top notes: Incense, Bay leaf
Heart: Amber, Patchouli, cinnamon, cloves
Base notes: Sandal wood, Tonka, Amber rum agreement


Just opening a heavy wooden lid I feel a slightly powdered cherry and cloves. Noir D'Orient (Oriental night) is very warm and passionate. Obviously, a chemistry if my skin always eats up top notes, so I can only sense the heart and the base of a perfume. On me Oriental night opens with cloves and burnt wood. When the heat calms down a little bit I can clearly feel patchouli and amber. Closing my eyes I can see myself being a ghost of a young woman wondering oriental city in the night. Somewhere not so far some festival is taking place and I can hear the music, feel the scent on spices and cheer of the people dancing. But I am not in the middle of the celebration and I don't want to be there. I just want to feel all these emotions and keep watching from the side. And then leave. I want to be a ghost leaving clove and incense scent. 

Being niche EVODY parfums have a great discovery kit holding 12x2 ml samples retailing for  12 € with free shipping. 
EVODY perfumes can be found in Douglas stores. They retail for 109 € for 50 ml.