The Body Shop facial masks (Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rise, British Rose) review

Please scroll down for summary in English.
Sveikas, daiļās! Pirms kāda laiciņa The Body Shop iepriecināja savus klientus ar veselām piecām jaunām sejas maskām. Es izmēģināju Himalaju kokogles, Ķīnas žeņšeņa un rīsu, kā arī Britu rozes maskas. Mans favorīts viennozīmīgi ir Chinese Ginseng & Rice.
Himalayan Charcoal purifying glow maskai ir atsvaidzinošs burvīgs tējas aromāts. Konsistence ir neviendabīga dēļ tējas lapu gabaliņiem. Patiesībā gan konsistence, gan aromāts man atgādina Glamglow Youthmud Tinglexfoliate Treatment leģendāro masku, tikai TBS versijā asi pumeka graudiņi ir ievērojami smalkāki. Uzklājot uz ādas es jūtu vieglu kņudēšanu un  atvēsinošu efektu. Pēc piecām minūtēm kņudēšana uz vaigiem kļūst nepatīkama, bet vaigu āda man ir izteikti jutīga. Atvēsinošais efekts saglabājas arī pēc maskas nomazgāšanas. Starp citu, nomazgāt viņu, kā jau mālu maskas, ir pagrūti. Pēc lietošanas āda jūtas svaiga un attīrīta. Es redzu, ka āda palikusi starojoša, tāda sajūta, ka arī jaunāka. Īsāk sakot šis ir lielisks GlamGlow analogs. Sastāvs.
Chinese Ginseng & Rice clarifying polishing maskai ir patīkama un viegla, tāda kā uzputota konsistence, jo pirms māliem sastāvā ir ūdens, glicerīns un lufa. Aromātu man grūti aprakstīt, bet, katrā ziņā tas ir neitrāls un nav uzbāzīgs. Pāris minūtes pēc uzklāšanas es sajutu atvēsinošu efektu, paskatoties sastāvu, pamanīju, ka klāt ir arī mentols. Sastāvā ir arī salicilskābe, sezama sēkliņu eļļa un šī sviests. Protams, ka arī dažādi augu ekstrakti. Man patīk maskas radīta relaksējoša sajūta un patīk, ka maska desmit minūšu laikā nesakalst. Noņemot masku āda nejūtas atūdeņota, bet tieši otrādi - labi mitrināta. Pēc lietošanas āda ir gludāka, bet, pats galvenais, ka vēl kādu laiku man ir sajūta, ka es pabiju SPA. Sastāvs.  
British Rose fresh plumping maskai ir viegla gelveida konsistence ar rožu ziedlapiņu krikumiem un viegls ziedu (man vairāk asociējas ar tējas rozi) aromāts. Teikšu tā, maska ir ļoti patīkama un labi mitrina, mīkstina ādu un padara to jauneklīgāku. Patiesībā, neviena slikta vārda nevaru teikt, bet tā nav arī unikāla. Tirgū ir diezgan daudz analogi dažādās cenu kategorijās. Bet, vēlreiz atkārtošu, ka produkts ir ļoti jauks un, ja vēleies izmēģināt jaunu mitrinošu masku, British Rose varētu būt patīkams jaunums. Sastāvs.
Maskas var iegādāties The Body Shop veikalos. Cena 28,80 € par 75 ml. 

P.S. Liels paldies zīmola pārstāvjiem par iespēju izmēģināt rakstā minētos produktus (uzreiz atrunāšos, ka šis fakts nekādā veidā neietekmēja manu viedokli un atsauksmi).
EN: Hello gorgeous! Recently The Body Shop brought out five new facial masks. I've tried three of them: Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng and British Rose. And Chinese Ginseng is definitely my favourite.

Himalayan Charcoal purifying Glow mask has lovely refreshing tea scent. The consistency is not homogeneous due to tea leaf pieces. Actually, both the consistency and the scent remind me of famous GlamGlow mask (the black one). The little difference is that exfoliating loofah particles are less abrasive in TBS mask then in GlamGlow. Immediately after an application I feel a slight stinging and cooling sensations. After a while the stinging becomes uncomfortable on my sensitive cheekbones. Cooling effect stays on the skin for some time after the mask is removed. And yes, It is a clay based mask, so you need to make some effort to remove it. Afterwards my skin does feel fresh ans purified. This one is definitely a good (and more affordable) dupe for GlamGlow mask.    

Chinese Ginseng & Rice clarifying polishing mask has quite light and whipped texture as there is a water, glycerin and loofah in the ingredients standing before a clay. It is hard to describe a scent, however, it is light and non overwhelming. I've noticed slight cooling sensation, but afterwards I found a menthol among the ingredients. There is also sesame oil, shea butter and salicylic acid in the composition. I really enjoy the relaxed feeling the mask brings to my skin. Also, I like the fact, that the mask does not dry out during ten minutes, meaning there are no issues in removing it. In opposite to regular clay masks, after washing off this one, my skin feels moisturized and replenished. After the Chinese Ginseng mask the texture of the skin is refined, and the most important - I feel like I visited a SPA. 
   
British Rose fresh plumping mask has a light gel like texture and pleasant floral (I would say tea rose) scent. I really like this mask, but have to say It is not a unique one, as there are a lot of similar products in the market. But, as I already said, the product is nice and does give extra moisture and plums my skin.